Kneipo terapija po stogu („Birutės“ vila)

Audio gidas

Atsisiųskite mobilų audio gidą

apie / Foto

Vytauto parke, prie Nemuno krantinės, išvysite baltą vienaaukštį pastatą su dideliais langais. Užeikite vidun bet kuriuo metų laiku. Aplink sūraus vandens baseiną su fontanėliais išdėlioti gultai laukia poilsiautojų. Atsigulę, galite ramiai ir giliai kvėpuoti druskingu oru, žiūrėdami į dangų pro stiklinį stogą arba į besikeičiančias "krioklio" spalvas.

Medikai tvirtina, kad "Birutės" viloje garuojantis natūralus mineralinis vanduo yra itin naudingas sergantiems kvėpavimo takų ligomis arba norintiems jų išvengti, teigiamai veikia odą, kurioje yra neuroreceptoriai (tai tokios molekulės odos nervų galūnėse, kurios priima nervinius signalus). Kartu su druskų nauda pasinaudokite proga bent dvidešimčiai minučių patogiai pagulėti gražioje, ramioje aplinkoje, klausantis tik vandens čiurlenimo. Juk mūsų dienomis gurkšnis ramybės gydo geriau nei visas buteliukas vaistų.

Uždaras mineralinio vandens garinimo paviljonas pradėjo veikti 2015 m. pabaigoje, praėjus 110 metų po "Birutės" šaltinio atradimo, todėl ir pavadintas šiuo vardu.

Apsilankyti jame galima nemokamai kasdien nuo 10 iki 20 val., žiemos sezonu darbo laikas gali būti valanda paankstintas, todėl pasidomėkite iš anksto.

Atsiliepimai

0 atsiliepimai (-ų)