Gydyklų parkas

Audio gidas

Atsisiųskite mobilų audio gidą

apie / Foto

Susidaro įspūdis, kad dauguma pasivaikščiojimo ar pasivažinėjimo takų Druskininkuose natūraliai atveda į Gydyklų parką. Tarp Nemuno krantinės, miško, miesto savivaldos pastato ir Vilniaus alėjos pradžios išdėstyta erdvė su muzikiniu fontanu, apstatyta gydyklomis ir biuvetėmis, vasarą papuošta gėlynais, o žiemą kalėdinėmis dekoracijomis, gali būti drąsiai pavadinta kurorto širdimi.

O jei pasidomėtume giliau, sužinotume, kad po Gydyklų parku yra gręžiniai mineralinio vandens , tiekiamo sveikatinimo procedūroms į šalia esančias gydyklas; juo galima atsigaivinti biuvetėse arba apsiprausti veidą grožio šaltinio,esančio ant Nemuno kranto, vandeniu.

Būdami šalia fontano neabejotinai pastebėsite SPA viešbutį "Europa Royale". Jis įsikūrė rekonstravus seniausių Druskininkų gydyklų pastatą, statytą dar 1896 m. Dabartinis "Druskininkų gydyklų" pastatas gerokai „jaunesnis“, statytas 1960 m. Jis taip pat rekonstruotas, tačiau fasade išliko dekoratyvinė mozaika – jaunos merginos ir vaikino atvaizdai. Tai - dailininko Boleslovo Klovos sukurti "Ratnyčėlė" ir "Nemunas".

Poilsiautojai pamėgo Gydyklų parką dėl galimybės praleisti laiką laukiant procedūrų arba atsikvėpti po jų. Vasaros vakarais čia susirenka nemažai žmonių stebėti šviečiančio muzikinio fontano, ir neretai ši muzikinė šviesos terapija paįvairinama netikėtais susitikimais su seniai matytais bičiuliais. Jei yra tikimybė, kad kas nors iš jūsų artimųjų poilsiauja Druskininkuose, veikiausiai sutiksite juos čia, Gydyklų parke.

Kaip rasti?

Atsiliepimai

0 atsiliepimai (-ų)